logo template2

Půllitr s fotkou vysoký

Originální dárkový půllitr s fotkou. Na půllitr vygravírujeme zaslanou fotografii, případně ji můžeme doplnit textem.

Fotografie:
Text na půllitr:
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 101.000
Dostupnost: skladem
412.40 bez DPH
499 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Originální půllitr s vaší fotografií a textem

Unikátní společník pro každý přípitek: Půllitr s vygravírovanou fotografií je náš TOP produkt. Pivní půllitr, který můžete učinit jedinečným vaší vlastní fotografií a textem. Ať už hledáte perfektní dárek pro milovníka piva nebo si přejete zachytit vzácný rodinný moment, tento půllitr je ideálním řešením. A je jedno jestli jde o oslavu kulatých narozenin, povýšení v práci nebo jen na pivko po dobrém obědě.

Jak to funguje?

  1. Nahrajte fotografii: Vyberte fotografii, kterou chcete mít na půllitru - může to být cokoliv, od rodinných snímků po umělecká díla. Pokud si nejste jistí vhodností použité fotografie, pošlete nám ji na email eshop@studiododo.cz k posouzení, dále vám jsme k dispozici na telefonu 604 989 899 nebo aplikaci WhatsApp . Pokud si nebudeme jistí kvalitou nahrané fotografie, sami vás kontaktujeme.  
  2. Přidejte text: Chcete doplnit obrázek vlastním vzkazem nebo názvem? Žádný problém! Můžete přidat text, jako například "Nejlepší dědeček" nebo cokoliv jiného, co půllitr ozvláštní.
  3. My se postaráme o zbytek: Jakmile obdržíme vaše pokyny, pečlivě vaši fotku a text vygravírujeme na pivní půllitr. Půllitry odesíláme za 1-2 dny.

 

Vlastnosti půllitr:

  • Kvalitní sklo: Půllitry jsou vyrobeny z kvalitního skla.
  • Odolné gravírování: Naše technika gravírování zaručuje, že vaše obrázky a texty zůstanou ostré a čitelné i po letech používání.
  • Bezpečné mytí v myčce: Půllitry můžete bez obav umývat v myčce, aniž by jste museli mít strach z poškození gravírování.
  • Perfektní dárek: Ideální pro narozeniny, svátky, nebo jako unikátní upomínka pro speciální osoby ve vašem životě.
  • Objem sklenice: Cejch 0,5l, rozměry 92x140x140 mm, hmotnost 669 g.

 

Nevyhovuje vám tvar nebo objem použité sklenice? Seznam sklenic na které gravírujeme naleznete zde

Ukázkový půllitr: Na naší produktové fotce vidíte půllitr s vygravírovanou fotografií manžela se synem a nápisem "Mamince od jejích kluků". Toto je jen malý příklad toho, co pro vás můžeme vytvořit.

Objednávejte nyní: Nenechte si ujít příležitost vytvořit něco opravdu osobního a jedinečného. Objednejte svůj personalizovaný pivní půllitr ještě dnes a nechte nás proměnit vaše vzpomínky v něco, co můžete držet v ruce!

 

Ukázky hotových půllitrů